Главная » Статьи » Мои статьи

Заходи безпеки на льоду

Заходи безпеки на льоду


            Усі водойми, на яких проводиться відпочинок дітей, повинні бути закріплені відповідальними організаціями рішенням місцевих органів виконавчої влади.

            Перш ніж ступати на лід, дізнайтесь про товщину льодового покрову на водоймі. У різних місцях річок, озер товщина льодового покрову може бути різною. У гирлах річок та приток міцність льоду послаблена течією.

            Міцність льоду можна визначити візуально. На водоймах безпечним вважається лід при температурі повітря нижче 0:

 

Ø  для одного пішохода – лід синюватого або зеленкуватого відтінку, товщина повинна бути не менше 5-7 см., лід блакитного кольору – найміцніший, білого – міцність у два рази менше, сірий – свідчить про присутність води у товщі льоду;

Ø  для групи людей (масові переправи пішки) – товщина не менше 15 см;

Ø  при масовому катанні на ковзанах – 25 см.

            Категорично забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг.

            Під час руху по льоду звертати увагу на його поверхню, обходити небезпечні місця та ділянки, покриті товстим шаром снігу. Особливу обережність слід проявляти у місцях зі швидкою течією, джерелами, струмками та теплими стічними водами промислових підприємств, які впадають v водойму, кущами і травою, що виступають на поверхню.

            При переході по льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 метрів та бути готовим надати необхідну допомогу людині, яка йде попереду.

            Користуватись майданчиками для катання на ковзанах, що обладнуються на водоймах, дозволяється лише після ретельної перевірки міцності льоду. Товщина льоду повинна бути не менше 12 см, а при массовому катанні не менше 25 см.

           Антіпіна В.С.



Источник: https://www.google.com.ua
Категория: Мои статьи | Добавил: Reks (21.12.2013) | Автор: Антіпіна В.С. E W
Просмотров: 416 | Теги: безпека, вода, Зима, діти. | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: